Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » King of Kings kapszula? Aki...

King of Kings kapszula? Aki használta már, annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Aki nem használta, az meg ne írja ide feleslegesen, hogy az meg micsoda. Köszönöm!
2010. febr. 7. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta szedem : SZUPERJÓ!!!! :D


Az a tapasztalatom, hogy mióta szedem, azóta sokkal teherbíróbb vagyok, jobb a közérzetem, reggel 6-tól hajnali 3-4 óráig fenn tudok lenni fáradság nélkül (évek óta!).


Volt már olyan, hogy 1-2 hetet kihagytam (pl. nem kaptam a boltban vagy elfelejtettem venni, stb.) azonnal éreztem a hiányát. Na, ilyenkor mindig rájövök, hogy ez egy nagyon jó kis táplálékkiegészítő! :D


A bőröm, hajam, körmöm is szebb tőle és ami nem mellékes, a melleim is teltebbek lettek (mivel fitoösztrogéneket tartalmaz).


A férfiaknak való változatról (for man) nem tudok nyilatkozni, én a női kapszulát szedem (King of Kings for woman).


Ja, még annyit : naponta 2x 2db kapszulát szedek (reggel és este).

2010. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És te hol veszed? Én a DM-ben láttam. És mennyibe kerül? Az árát nem néztem meg.
2010. febr. 7. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
kb 800ft én ma kezdtem el szedni de annak azért nemörülök h így rászokik a szrvezetem :S
2010. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a libidóra is jó hatása van? Mondjuk akinek rendszeresen kell szednie gyógyszert, és annak az a mellékhatása ( az egyik ) csökkenti, vagy teljesen megszünteti a libidót.

Vagy két különböző hatású cucc nem egészen jó ötlet..

2011. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én 850 ért vettem a rossmannban itt zalaegerszegen


többminden van ott mint a bioboltban vagy a fitotékákban, ott veszek parfümöt, meg gyantát, sampont mindent


kínai angyalgyökeret sajna sehol semmilyen formában nem találtam de majd lesz, de azon kívül van minden, len mindenféle kivitelben (olaj, őrölt és egész mag, kapszula, csíra) illóolajok, masszázsolajok, táplálékkiegészítők, multivitaminok, kovaföldkapszula, görögszéna, szójalecitin, barátcserje


minden ami fitoösztrogéneket tartalmaz, lugosító kapszulák és teák, revalid, biovanne stb szépségvitaminok

2012. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem pco szindrómám van, szedek cypromixet, pajzsmirigyem alulműködik, azaz magas a tsh-m, arra letroxot írt az endokrinológus, 2-3 éve szedem őket, a vitaminokat csak most kezdtem, se a bogyótól, se a betegségtől nem volt gond a libidómmal, sőt túl nagy is van, amúgy agyalapi mirigy daganatom is van, meg kihat az inzulin termelődésemre is, de szerencsére nem vagyok szőrös, sem pattanásos, a hajam nem zsíros és nem ritka, vékony is vagyok
2012. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertár online boltban (interneten) vettem for man kapszulát (férfi létemre). Gondoltam, kipróbálom :-)

Nos, nekem nincs semmi jó véleményem, egyáltalán nem éreztem semmi pozitív hatást. Mondjuk, legalább negatív hatást sem éreztem.

Véleményem szerint nagyon messze van más táplálék kiegészítők hatásaitól, számomra KIDOBOTT PÉNZ volt. Soha többet nem veszem!!! Én nem javaslom senkinek, bár mindenki maga dönti el, próbálkozik-e vele.

2013. jan. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ennyire rászokik a szervezet? 1doboz után is megmarad a hatása vagy a mell méret is csökken??
2013. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

érdemes akkor kipróbálni?? pl.mellnövelő hatása tényleg van?

19/L

2014. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem olyan kérdésem lenne volt valakinél menstruáció elhúzódás?
2016. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!