Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nögyogyászhoz,...

Holnap megyek nögyogyászhoz, mert a menstruáciom rendszertelen. Még sosem voltam. A kérdésem az hogy hogyan fog a vizsgálat zajlani, és mit irhat fel hogy a mensim rendszerezödjön?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt majd az orvos dönti el, nem lehet rá előre készülni. Lehetséges, hogy nem is indokolt a vizsgálat.

Egyébként itt a keresőben rá tudsz keresni "első nőgyógyászati vizsgálat" címen, hogy általában mik szoktak történni a nőgyógyásznál.

Ne izgulj, nem fognak bántani :)

2010. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem alt be meg rendszeresen, es nincs semmi baj, de ezt termeszetesen az orvos donti el.

Elsonek feltesz egy par kerdest, aztan levetkozol,es megvizsgal egy vizsgaloasztalon, de nem fog fajni, ne felj tole:)

2010. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Jaj nagyon félek. Hàt az a gond hogy màr 5 éve menstruàlok, de nem rendszeres sose. Van hogy hónapokat késik. Beszélgettem osztàlytàrsakkal, nekik fogamzàsgàtlót irtak fel.
2010. febr. 8. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem 8 éve rendszertelen és soha egy orvos se foglalkozott vele.

Nálam a fogamzásgátló más okokból lett felírva, de tulajdonképpen még így is van 2-3 nap csúszás...

2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!