Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ANOREXIA! Ha már folyamatosan...

ANOREXIA! Ha már folyamatosan hetek óta szűnni nem akaró hastáji fájdalma van az illetőnek, akkor az azt jelenti, hogy a szervezete már el kezdte emészteni önmagát? Fel lehet még ebből a státuszból gyógyulni, vagy ez már haldoklás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megállapítani, de valószínűleg még közel sem menthetetlen. Az a fázis már máshogy nézne ki.
2010. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2010. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ennyit tidok. 36 kilós, 16 éves, kórházba vitték, kiadták. Hetek óta nem szűnik a hasfájása, nem tud enni semmit sem, majdnem, hogy tápszerezik mint egy kisbabát. Rágni nem tud, nyelni sem nagyon. Folyamatos fájdalmai vannak, küszködik a nap 24 órájában, aludni sem tud.
2010. febr. 8. 20:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fáj a hasa, mert elszokott az evéstől. Ez nagyon veszélyes álalpot tud lenni. A második világháború végeztél sok volt munkatáborós túlélő éppen abba hal bele, hogy elszokott a normális étkezéstől, és amikor nagy halomban kapták a húskonzerveket, végól nagy fájdalmak közt éppen az okozta a vesztüket.
2010. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény, ugye? Annyira aggódom.
2010. febr. 8. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha orvosi kezelés alatt van, akkor van. De nem elég az orvos, mert pszichológusra is szüksége van, hogy meggyógyuljon.
2010. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem nem értem, komolyan mondom az a lány 16 éves, nekem is lányom van. Hogy nem figyeltek jobban oda a szülők rá, én a lányom minden kis nem oda való rezzenéséről következtettem ha valami nem volt rendbe vele egészségileg. Azonnal rákérdeztem, és igazam volt.Irány volt az orvos és nagyon jól tettem.
2010. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk, akik nem értik.
2010. febr. 8. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugye kedves kérdező még jó hogy te is így látod!
2010. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36 kilóval kiengedték? Bent kéne tartani a kórházban. :-(
2010. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!