Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem-e a gyógyszert?

Sandra989 kérdése:

Szedjem-e a gyógyszert?

Figyelt kérdés
46 éves nő vagyok és nem jött meg a menstruációm ezért a nőgyógyászom felírta a Duphaston nevű gyógyszert.Ebbe a korban már nem baj ha nincs menstruációm,ezért nem tudom,hogy szedjem-e a hormon tablettát(ami nagyon árt) vagy nem.

2015. jan. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg az orvost?
2015. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyis mész vissza go dolom a dokihoz kérdezd meg.,nem akarok hülyeséget irni
2015. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Duphastonban progeszteron van, nekem azt mondta az orvos artani nem arthat.

En Utrogestant kaptam, bar en azert mert babat szeretnenk, abban is progeszteron van, es a betegtajekoztazoban van egy hosszu resz arrol, hogy hogyan hasznaljak a valtozo korban levö nök. Szoval sokan szoktak kapni. Pontosan nem emlekszem, de mintha segitene a klimax tüneit kordaban tartani. Remelem nem irtam butasagot.

A lenyeg, en is szedtem mar es bajom nem lett töle.

2015. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell eldönteni. Nekem is felírták amikor kezdődött a klimax, de nekem nem volt jó. Fájt a fejem és szédültem tőle. A kardiológusom azt mondta ne szedjem. A mell szűrővizsgálaton a főorvos asszony határozottan nem javasolt hormon szedést, még kenőcs formájában sem.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!