Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha még nem olyan...

Normális, ha még nem olyan nagy a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (természetesen lány) és az osztályban minden lánynak olyan nagy keble van, de nekem meg még kicsik. Már menstruálok és e téren minden rendben. Csak mell ügyileg nem. Szerintetek miért lehet ez?

2015. jan. 30. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyenek a felmenőid? Anyukád? Szerintem ő jobb választ adhatna mint mi :) Kérdezd meg tőle neki mikor kezdett el... Egyébként ne aggódj nem vagy elkésve semmivel!
2015. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát anyukám is kismellű, viszont az ő ősei meg mindannyian nagykeblűek. Van esèlyem, hogy a nagymamámtól örököljek e téren? :/
2015. jan. 30. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a kis cickókat szeretem. Megveszek értük.

Ne bánd, ha neked is kicsik lesznek.

2015. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még fognak nőni.


egyébként nehogy azthidd hogy csak földig logo mell kön be a fiuknak :) a pici is szép lehet.

2015. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem kicsi marad ha anyudnak is az.. 14 évesen nekem már elkezdett nőni meg akinek nagy melle lesz annak folymatosan nő nem ugy hogy egyszer gyorsan megnő..
2015. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attis0609 válasza:

A mellek formája sokkal jobban tetszik a fiúknak mint a mérete, függetlenül attól, mit mondanak. Egyébként se foglalkozz mások véleményével.

Az a fontos, hogy egészséges legyél, és a melleid is lesznek még nagyobbak.

Ha mégsem, akkor sincs baj, azt szokták mondani, a kis mellek azért jók, mert sűrűbben vannak az idegszálak, és jobban élvezed ha simogatják. :D

Na jó, ez a vicc része volt.

Millió nőnek millió méretű és formájú melle van.

Teljesen egyedi tulajdonság, egy a fontos, hogy mindig megfelelő méretű melltartót válassz, és ne akard a válladig felpumpálni őket.

Olyan melltartót hordj, amiből kivehetőek a tömések, és természetes formát adnak a melleidnek.

Egy nagy mellű nőnek rendszeresen fáj a háta, és a válla a melltartótól és a mellei súlyától.

(Ha valaki a melleid mérete miatt akar veled lenni, azt pedig messziről kerüld el.)

2015. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Attis0609 válasza:

Figyelmedbe ajánlom a problémáját.

Azzal együtt, hogy az ő mellei feltehetően 30 éves korára már eléggé lógni fognak.

Ne akarj óriásit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__56380..

2015. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!