Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lánynak már lehet...

14 éves lánynak már lehet stria eltüntető szépészeti kezelése? Vagy ez korhatáros?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hónapja lettem arra figyelmes hogy a combomon,a csipőmön és a melleimen striák alakultak ki de igazából csak a mellemen és a csipőmön látható.Hirtelen nőttem sokat és pár kg felesleget is felszedtem.1-2 hete elkezdtem rendszeresen eddzeni és egeszsegesen táplálkozni de azt hallotam hogy eddzéssel nem lehet rendesen eltüntetni,a krémekben meg nem hiszek.
2015. jan. 30. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez SOHA nem fog elmúlni. Csak halványodni. Nekem is volt. Hirtelen nőttem, egy nyár alatt kinőttem minden nadrágom, és szinte minden fölsőm, és a combomon meg a vádlimon lettek ilyen csíkok. Lila, nagyon erős, és sok. Volt egy krém, amit használtam, de nem sokat segített, ami krém tényleg jó azt gyógyszertárban lehet kapni. Terhes nők is azt használják a terhességi csíkjaikra. Mert hogy ez is az.

Na lényeg. Nem fog eltűnni, csak halványodni.

2015. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!