Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fogok menstruálni?

Mikor fogok menstruálni?

Figyelt kérdés
12/l vagyok fehérfolyás fél éve van,szőrösödöm a hónaljamnál is és lent is . a mellem még kicsi de most nő. érzékeny és ingerlékeny vagyok, mostanában néha megfájdul a hasam.

2015. jan. 30. 21:58
 1/6 anonim válasza:
16%
A fehér folyással menjél nőgyógyászhoz. De gyorsan. Bármilyen hüvelyi folyással el kell menni. Lehet fertőzés is. Meg anyukáddal beszéljél. De el kell menned nőgyógyászhoz. Lehet ártalmatlan, de az ártalmatlannak tűnő hüvelyi folyás is lehet bajos.
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja és még annyit hogy lehet gomba, vagy fertőzés. Hétfőn első dolgod a nőgyógyász legyen. De komolyan, nem játék az ilyen.
2015. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előttem szóló gondolom kicsit rád ijesztett... Szerintem pedig ne aggódj, a hüvelyi folyás természetes dolog ebben a korban. Az első menstruációm előtt kb. 2 évig volt folyamatosan, de még most is szokott lenni, tisztasági betét használok ellene. És lám, megmaradtam, pedig nem mentem vele orvoshoz. Ha nincs kellemetlen szaga, és nem színes (színesnek számít a zöldes, sárgás), akkor elvileg nem kell aggódnod. Az átlátszó/fehéres, szagtalan, nyúlós/kocsonyás állagú folyás a normál fehérfolyás, ha ettől eltérőt tapasztalsz, ráérsz orvoshoz menni. Nekem volt már hüvelygombám (egy gyógyszer mellékhatása miatt), és megtudtam különböztetni az akkori folyásom. Ugyanis más színű, állagú volt, viszkető és égő érzéseim voltak ott lent. Ha ilyeneket nem tapasztalsz, nincs baj, persze anyukáddal mindenképp oszd meg, hogy mit tapasztalsz épp. Nem ciki, anyukád az anyukád, meg kell vele beszélned. Ha bármi gond lenne, úgyis ő fog segíteni elsősorban!:)

Egyébként, hogy mikor fog megjönni, nem lehet kiszámítani. 12 éves koromtól mindig volt nálam betét a biztonság kedvéért, neked is ezt ajánlom. Ezt leszámítva azonban a belső órád fogja csak meghatározni, hogy mikor áll készen erre. És ne aggódj, eljön majd az az idő is, és cseppet sem lesz olyan kellemes, mint ahogy hiszik és várják a legtöbben (tapasztalat...:D).

15/L :)

2015. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis menj ezzel orvoshoz!!!

Teljesen normális fehérfolyásod van.

Általában a fehérfolyás megjelenée után 2 évvel szokott megjönni.

2015. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat,anyukámmal szoktam ilyenekről beszélgetni nagyom jó a kapcsolatunk. csak kiváncsi vagyok mások véleeményére is.
2015. jan. 31. 09:47
 6/6 anonim válasza:

ne menj fehérfolyás miatt nőgyógyászhoz!!!!!!!!!!!!

ez azt jelenti, hogy nemsokára megfog jönni

2015. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!