Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell top?

Szerintetek kell top?

Figyelt kérdés
A melleim 4-cm-esek. Tesinél ha futunk akkor egy kicsit lötyögnek ami fáj. A pólóim alá veszek fel trikót mert különben átüt. Ez egy kicsit kényelmetlen nekem és én nem tudom hogy most kell vagy nem.

2015. jan. 31. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, hordj valamit mindenképp, ami tartja.
2015. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha trikóval nem fáj, akkor kell.
2015. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és hogy kérjek anyukámtól?
2015. jan. 31. 10:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát elmondod neki is azt, hogy mozgáskor, futáskor fáj, és kérd meg, hogy menjetek el egy boltba, ahol tudtok venni valamit, ami segít. :) Nincs pl. nővéred? Vele könnyebb erről beszélni. De anyukád is biztos megérti.
2015. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nagyon kőszőnőm a válaszokat nagyon arik vagytok. van nővérem de vele szeretenék ilyenekről beszélni, anyukámal szerencsére állati jó a viszonyunk és szoktunk ilyenekről beszélni. de nekem ez egy nagyon kényes téma és még nem szedtem össze. a bátorságomat. de most már meg fogom tenni nagyon szépen köszönöm


várom a további tippekete tanácsokat!

2015. jan. 31. 10:23
 7/18 A kérdező kommentje:
bocsi a nővéremmel NEM szeretnék ilyenekről beszélni!
2015. jan. 31. 10:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmi kínos nincs ebben, persze elsőre az ember szorongva áll neki, de hidd el, anyukád tökéletesen érteni fogja a helyzeted. Mondd el neki, hogy mozgás közben, tornaórán már kellemetlenül érzed a melled, fáj is. Ez azt jelenti, hogy elérte azt a méretet, ahol már tartani, rögzíteni kell, anyukád is tudni fogja ezt, és elvisz valamilyen boltba, ahol együtt választotok valamit.
2015. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megértem :)

Vagy ha mentek együtt vásárolni anyukáddal, akkor könnyebb felhozni ezt a témát, vagy ha beszélgettek a suliról, a tesi órákról... könnyű lesz ez majd meglátod!

2015. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi válaszokat
2015. jan. 31. 10:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!