Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhes nok menstrualnak?

A terhes nok menstrualnak?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok.es attol felek h terhes lehetek de mostis eppen menstrualok.

ez lehetseges? a ketto nem zarja ki egymast?.:((


2015. jan. 31. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
A terhesek nem menstruálnak,szóval nem hiszem,hogy az vagy.
2015. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Te vagy az "időben kivette" módszerrel védekező lány?

Igen, lehetsz terhes, az első egy-két menzesz megjöhet terhesség alatt, aztán elmarad. Hallottam olyat, aki még 4 hónaposan is vérzett, de van, akinek azonnal elmarad. Max a mennyiségén, állagán látszhat valami különbség.

2015. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem nem lehetséges.

Születésedkor volt 400 darab petesejted. Amikor elérted az ivarérett kort, szervezeted felkészül a megtermékenyülésre. Amikor ez elmarad, tested eldobja azt a petesejtet, amelyik nem találkozott a hím ivarsejttel, nem termékenyült meg. Ez a menstruáció lényege egyszerűen.

Marad 399. Pár hét múlva kezdődik előröl ugyanez. Ha akkor is elmarad a megtermékenyülés, meg eldobod, marad 398. És így tovább.

Amikor terhes leszel, akkor ez a folyamat megszakad, hiszen nincs is rá szükség.

Most azzal a kezdetben két sejttel kell foglalkozni, amelyik egyesült, s villámgyorsan lesz belőlük 4, 8, 16, 32, 64 majd több millió.

A baba születése után áll vissza a tested arra, hogy újból találkozzon a "nagy ő"-vel, hogy újra babád legyen.

Mindez addig tart, amíg az összes el nem fogy.

Egyes emlősöknél létezik kettős terhesség, igen-igen-igen ritkán embernél is. Csaknem teljesen kizárható.

2015. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem.nem az a lany vagyoook :Dddd

aaaj dehat most valaki eztmondja valaki meg azt?

melyikotok a nogyogyasz?? :D

2015. jan. 31. 15:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit tehetnek ha terhes vagyok?
2015. jan. 31. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nőgyógyászt akarsz, hívj fel egyet.

Én csak egy felnőtt vagyok, túl egy terhességen. Igen, az első két hónapban megvolt, de kevesebb, és kicsit mintha nem is vérzés, hanem folyás lenne. És csak 2-3 napig tartott. Így vettem észre. Utána maradt csak el.


Amit az uccsó hozzászóló írt, arra nem tudok se köpni, se nyelni... elég érdekesen hangzik.

2015. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor irány a nőgyógyász.
2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 piriiiii ***** válasza:
60%
16 éves vagy, élsz nemi életet, és még megkérdezed ezt??!
2015. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

menstrualhatsz terhesen is olyankor nem a teljes mehfal feluleterol lokodik le a mehnyalkahartya, hanem csak egy reszerol (kozben a mehfalon fejlodo embrio marad ahol van).

Biologus vagyok. Es vedono baratnom is ugyanezt tanulta tudja, sot o pl. 4 honapos terhesen meg mentstrualt.


Megjegyzem nem valoszinu hohy terhes vagy, de csinalj tesztet

2015. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9/9 : tehat nem lehetseges?

de nem ugyanugy menstrualok.mintha folyna..es keves is de a hasam gorcsol...:'(

2015. jan. 31. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!