Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canestentol verzes?

Canestentol verzes?

Figyelt kérdés
tegnap felhelyeztem egy canestent mer ugy ereztem hogy enyhe gombas fertozesem lehet .orvoshoz nem vplt idom menni es jovoheten sem tudok igy ezt lattam jonak.mara verzes jelentkezett es olvastam a betegtajekoztatoba h ez a mellekhatasa. Mit tegyek??mi segit a verzes elmulasztasaban? Fogamzasgatlot szedek elso heten tartok benne .volt mar vkinek ilyen?? Meddig tart ?

2015. jan. 31. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ne hasznald a canestent kerj helyette mast a gyigyszertarban jelezd ezt a panaszod. Kicsivel elobbre hozhatja a menszeszt, de valojaban ez nem igazi menstruacios verzes sokkal inkabb a huvelyfal, mehszaj irrizacioja miatti verzes (azaz az itt levo ham verzik), ha erzekeny vagy akkor jobban es par napig is verezhet. Nekem hasonlo volt csak nem cabestentol ket napig kicsi verzes aztan megjott (de csak ket nappal korabban a vartnal), en szoltam a nodokinak o azt mondta ha csak kicsi folt a verzes akkor az nem gond de ha tobb akkor hagyjam abba.
2015. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt remelem hnapra elmulik c vitamint es rutascorbint szedtem be remelem hat:)tobbet nem leszek ilyen buta h bizonytalanul hasznalni kezdek vmit h hatha az..lehet semmi bajom. :/
2015. jan. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!