Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elkezdése 1....

Fogamzásgátló elkezdése 1. hónapban vérzés?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni Belara fogamzásgátlót 12 napja. Rendesen a menszes 1. napján kezdtem el szedni, azonban a pecsételő vérzés azóta sem múlt el. Azt olvastam a betegtájékoztatóban és a neten is, hogy ez normális. De tegnap és ma kicsit erősebb volt a vérzés a pecsételésnél és a hasam is fájt kicsit, mint menszes elött szokott.


Ez is normális még?


2015. jan. 31. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, normális a közti vérzés és a görcsölgetés is. Nekem 1 hónapig tartott, mikor a 2. levelet kezdtem, már nem volt semmi ilyen tünetem.


Egyedül akkor kell azonnal menni az orvoshoz vissza, ha a gyógyszerrel összefüggésben hasmenés vagy hányás lép fel. Egyrészt mert akkor a gyógyszer is távozik, másrészt mert az az élettel összeegyeztethetetlen. Úgy értem az nem egy élet, ha az ember tartósan émelyeg és hány. Nekem volt ilyen az egyik gyógyszertől (az is fogamzásgátló volt!) visszamentem az orvosomhoz, kaptam azonnal másikat, és attól nem volt baj.

2015. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!