Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat?

Nőgyógyászat?

Figyelt kérdés
Borotváljak vagy ne?
2015. jan. 31. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, hidd el, látott már mindent az orvos, de én nem mennék oda szőrösen, mert cikinek érezném. L/22
2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most a szőrön mégis mi a ciki? Ha amúgy nem szőrteleníted, az orvoshoz menetel miatt teljesen felesleges.
2015. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Borotválj, epilálj, vagy gyantáztass, mind1, csak ne dzsungellel menj oda. Én mindig gyantáztatok, így nyilván akkor sem vagyok szőrös, ha orvoshoz megyek. Amúgy nem szól érte semmit, de állítólag akkor sem, ha valaki dzsungellel megy oda. Nekem a tisztálkodáshoz hozzátartozik, hogy ne legyek szőrös, ott alul (sem).
2015. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De mi ez a hülyeség, hogy nőgyógyászhoz csak szőrtelenül lehet menni? Az orvost baromira nem érdekli a szőr. Nem fog rólad semmit gondolni, ha nem csupaszon mész.
2015. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem számít,az orvosnak teljesen mindegy
2015. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok nagy többsége egészségtelennek és károsnak tartja a borotválást, van amelyik be is szól érte.
2015. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell leborotválni,sok nőgyógyász ellenzi a borotválást,enyém is,mert közvetlen borotválás után a szőrtüszők is nyitottá válnak és fertőzést is könnyebb kapni,kipattoghat a bőr,benőhet a szőrtüsző is.

Sokan nem szedi le a szőrt,meg idős nénikéket is vizsgál.


Nem fogja érdekelni!

Ha eddig sem szedted le most sem kell!

2015. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én borotválom,de mint írtam az én orvosom is ellenzi!
2015. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!