Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatartották a citológiai...

Visszatartották a citológiai leletemet, ez mit jelenthet? Volt valakinek? Baj lett vagy más probléma?

Figyelt kérdés
Csak találgatok, mert a jövő hét még nagyon messze van. Az asszisztensnő sem tudta a választ, csak annyit mondott, hogy akik utánam jöttek, azoké már kész, ilyen esetben az orvos még ott tartja további vizsgálat céljából. Rettentő ideges vagyok, mert 3 gyerkőcöm van, a két kicsi még elég kicsi, volt már egyszer P3-as leletem, aminek egy szörnyű méhszájplasztika lett az eredménye, és édesapámat is pár hónapja vesztettem el rákban. Viszont a vérképem is tegnap lett kész, tökéletes lelet lett. Ha bármit tudtok írni, nagyon megköszönném!

2015. febr. 19. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos nincs nagy baj, nyugodj már meg
2015. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel és ne ezen rágódj
2015. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi, de bármennyire is elfoglalom magam, az agyam csak ezen kattog :(
2015. febr. 19. 11:58
 4/14 anonim válasza:
Először is nyugodj meg.. Foglald el magad valamivel,ha még olya 4-5-6-7 év körüliek a gyerekeid,vagy esetleg nagyobbak,játsz velük,és ne ezen gondolkodj! :)
2015. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos nincs nagy baj,főleg ha a kicsi kicsi,gondolom voltál rendszeresen vizsgálva. Nyugodj meg,lehet,hogy csak gyulladás,vagy vmi baci, amit ki kell tenyészteni. Írj majd, hogy mi volt!
2015. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos komoly a dolog, 10 nap múlva műtenek, aztán meglàtjuk a továbbiakat :( rendszeresen jártam és 18 hónapja szültem, mégis :( de meggyógyulok!
2015. febr. 28. 14:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajj,sajnálom :( Megkérdezhetem,hogy mi volt a baj? P4 vagy P5?? Ne ess kétségbe, sztem idejében elkapták,ha gond van is.Kitartás!!!!
2015. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, HSIL CIN II-III, vagyis 0-ás rák :( a régi besorolás szerint P4-5, pozitív vagyok, fel kell nevelni a gyerekeket, de megköszónóm mindenkinek, aki szorít nekem :)
2015. márc. 1. 09:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szorítok!!!! amúgy ez rákelőtti állapot,nem? Sztem ez még éppen idejében volt. Nyugi, mindent eltávolítanak, és az unokáid esküvőjén is ropni fogod :)
2015. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igen ez még pont a rák előtti állappt, csak kicsit rám ijesztettek, hogy szóródtak már a sejtek esetlegesen, ha van benne rákos sejt :( remélem nincs, még időben találták meg :(
2015. márc. 1. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!