Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tegnap este szedtem be az...

Ha tegnap este szedtem be az első szem fogamzásgátlót, és ha már csak Pharmatex-et használunk kiegészítésként az biztonságos?

Figyelt kérdés

Tudom, sokadik ilyen és ehhez hasonló kérdés, de annyi mindent hallani, hogy már elbizonytalanodik az ember. A tájékoztató szerint már az első naptól véd, és az orvos szerint is, de mégis jobb a biztonság. Mit gondoltok? Viszont nincs több óvszer, de Pharma igen, ha azt használok ma, akkor így biztonságban vagyok?

Tudom, fura, hogy havi közben szex... de ez más kérdés...


2015. márc. 7. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1-2 napot ennyire nehéz kihagyni?

Legfőljebb babázól.

2015. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nehéz... De nem ezt kérdeztem. Tudod mi nem tudunk olyan gyakran együtt lenni. Ja és 21 vagyok mielőtt azt hinnéd fiatalabb. De amúgy már megoldódott, mert van már óvszer is!
2015. márc. 7. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nem volt olyan nehéz.

Hosszantartó spriccelős orgazmust kívánok. :)

2015. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz!:D
2015. márc. 7. 18:22
 5/6 A kérdező kommentje:

2 hete szedem... Még nem történt meg, kieg. nélkül.

Úgy döntöttem ma már csak Pharmatex lesz mellé. Így már azért csak kicsi az esély, nem?

Szabályosan szedtem be az első 14 szemet, pontosan ugyanakkor+ nem volt semmi ami csökkentené a hatását.

2015. márc. 20. 11:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig kizárólag óvszerrel ment a dolog, még nem voltunk azért olyan bátrak. De nem hiszem el, hogy most már olyan sok esélye lenne teherbe esnem. Ti mertétek már ennyi idő után?

A tájékoztatóban az van 1. naptól védett volna, persze ezt kétlem. (Harmonet)

2015. márc. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!