Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni vérzésnek milyen...

Szülés utáni vérzésnek milyen a szaga ha valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, már nem vérzek annyira, kicsit nyálkás állagú és azt vettem észre, hogy kicsit savanyú szaga van. Se lázam, hasam sem fáj.
2015. márc. 8. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen szaga nem volt a szülés utáni vérzésemnek, pedig majd 6 hétig véreztem.

Ha ezt érzed, akkor nem ártana visszamenned és megnézetni magad, lehet valamilyen fertőzés okozza, vagy az is lehet, hogy nincs semmi gond, de az a biztos, amit az orvos mond.

Mert ha fertőzés, akkor abból lehet gond is így szülést követően akár!

2015. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös, akkor val.színűleg nincs baj
2015. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem büdös, ezt is úgy vettem észre, hogy wczésnél betétet cseréltem és ahogy el akartam dobni megéreztem egy enyhe savanyú szagot, közelebb hajoltam megszagolni és akkor éreztem, hogy picit savanyú szaga van. Emígy nem lehet észre venni.
2015. márc. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!