Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusznál mennyire fáj a...

Abortusznál mennyire fáj a laminária?

Figyelt kérdés
Sajnos abortuszt kell végezzenek rajtam (nem az én hibámból, nem is akartam, de hosszú történek, trollok kíméljenek) Jövő héten megyek a műtétre. Nagyon fáj a tágítás?

2015. márc. 13. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek nagyon faj, van, akinek kevesbe. Egyenfuggo.
2015. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem előző este egy tablettát helyeztek fel a méhszájhoz. Nekem egyáltalán nem fájt.

Muszáj a laminária? Nem lehet kérni a tablettát?

2015. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, eléggé fáj.
2015. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szó sem esett tablettáról sajnos,még nem szültem, azt mondták, laminária lesz :(
2015. márc. 13. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Altatásban nem tudod kérni?
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fáj, igen.
2015. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én csütörtökön voltam , nekem nem raktak fel 3x szültem utolsó babát nem rég (5 hónapja) , de a 2 mellettem lévő nő közül csak az egyik vinnyogott...a másiknak nem fájt , pedig ő sem szült még.Meg felhelyezés után a görcsölés miatt kérhetsz fájdalomcsillapítót hátha segít...Szerintem ez ilyen egyénfüggő lehet , mármint kinek mennyire rugalmas a táguláshoz...
2015. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt! Majdnem le estem a műtő ágyról. A könnyem az kifolyt :/
2015. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!