Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami folyik a bal mellemből...

Valami folyik a bal mellemből mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szűz tehát terhesség kizárva. Iyen halványbarna lötty jön belőle nyomásra, de semmi szokatlan csomót nem értek a mellemben. Viszont több mint egy éve nem menstruálok (túlsúlyos is vagyok) mi lehet a bajom most nagyon félek mert ilyen sose volt még!

2015. márc. 14. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mellrák előjele lehet, azonnal menj orvoshoz!!!!!!!! Az se normális, hogy nem menstruálsz. Csak attól, hogy túlsúlyos vagy még kellene menstruálnod. Nőgyógyász, mammográfia!!Mielőbb!
2015. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
Ne haragudj,hogy megkérdezem,de mit csinálsz éppen,hogy éjjel fél egykor barna lötty jön a melledből?Hülyéskedsz ugye? Ha meg napközben történt a dolog mire vársz?Írjuk le,hogy MENJ ORVOSHOZ?!
2015. márc. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő, köszönöm elmentem orvoshoz, hormongond volt.


Kedves második, ne is haragudj de mit érdekel téged hogy én mit csinálok éjjel fél kettőkor, vagy hogy mikor vettem észre? Ha valami nem tetszik ignoráld, ne rontsd a levegőt ott, ahol nincs keresnivalód. Vagy az ember nem érhet haza későn, és fürödhet későn?! Nyilvánvaló volt számomra is hogy orvoshoz kell mennem, csak tippeket akartam kérni, de úgy látszik a szutyok magyar társadalomban már azt se lehet anélkül hogy egy ilyen magadfajta el ne vágná a nyakamat.

2015. márc. 14. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
fél egykor*
2015. márc. 14. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A hormongond miatt lehet a mellváladék.

17 évesen nincs mellrák.

2015. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!