Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedd este vettem be az utolsó...

Kedd este vettem be az utolsó fogamzásgátló tablettát, és csütörtök reggel meg is jött. Ez így normális? Nem túl hamar?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nem túl hamar
2015. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez igy rendbe volt
2015. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Azért furcsálltam, mert előzőleg pénteken jött meg. (nem régóta szedem.)

Meg még úgy logikáztam, hogyha pl. nem az utolsó szem lett volna, hanem a levél közepe felé, és csak simán elfelejtem bevenni, és utólag pótlom, most akkor is megjött volna? :S És menstruálok, és úgy szedem, és úgy múlik el, és a levél géné meg újra..?

(Persze nem szoktam elfelejteni, és tudom, hogy úgy nem is védene rendesen.)

2015. márc. 20. 09:56
 4/4 anonim válasza:
Igen, megvonásos vérzésnek hívják. Amikor egy hetes szünetet tartasz a tablettával, akkor néhány napos gyenge vérzés van. Sőt, amikor elkezdi az ember lánya szedni, az első hónapban is előfordulhat egy kevés vérezgetés bármikor, utána ez majd elmúlik.
2015. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!