Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-2,5 hónap alatt hogy tudnék...

2-2,5 hónap alatt hogy tudnék gyorsan "mellet növeszteni"?

Figyelt kérdés
15 éves leszek ebben a honapban és elég kicsi mellem van és nyára már szeretnék legalább egy közepes mellet. Mert vékony is vagyok hetente eljárok kondizni de nem akar nóni a mellem, pedig magas is vagyok. 175 cm.Mit tudnék vele csinálni?

2015. márc. 25. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
15 evesen mar lehetne tobb eszed...
2015. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igy mukodik hogy novesztunk,ezt nem te dontod el
2015. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a kondizástól miért nőnek meg a melled? A női mell nagyrészt zsírszövetből áll, tehát a gyúrástól, izmosodástól nem lesz nagyobb. Meg ha lehetne csak úgy mellett növeszteni, akkor nem léteznének kismellű nők egyáltalán. Sajnos ez nem így van.
2015. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kondizással igen is nő mert abba is izmok vannak. a fenekem is kicsi volt ket honapnyi felulessel meg tornaval nagyon jo eredmenyt ertem el. Es nem nulla mellbol akarok ilyen 90D-set hanem pl 75A ból egy 75B-set. És még nőni is fog szoval valhogy fellehetnee ˇgyorsitaniˇˇ
2015. márc. 25. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A fenekedben lévő izmokat tudod működtetni, tornáztatni.

A melledben próbáltad már?..

2015. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sportoltam és akkor még össze is ment a mellem. Híznod kell és akkor nő meg a melled.
2015. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a mell az zsírszövet és nem izom?!
2015. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!