Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik! Mit tegyek hogy megjöjj...

Késik! Mit tegyek hogy megjöjjön? Semmi előjel! Vmi praktika?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, fogamzasgátlóval nem tudok kísérletezni - semmi előjel, mindig erősen fáj a hasam meg a derekam, de most semmi! Több napja forró vízben fürdok, de nem: elég fontos lenne h mostanában megjojjon, egyéb okok miatt kellemetlen lenne ha 'akkor' lenne meg :( I6/L

2015. márc. 28. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod befolyásolni sajnos. A késés normális ebben a korban, illetve nekem pl. nem mindig ugyanúgy jött meg. Első évben nem fájt, majd másodikban meghaltam, most egyszer ilyen-egyszer olyan. Lehet, hogy most nem fog annyira fájni, vagy hirtelen fog megjönni előjel nékül. Praktikát tényleg nem tudok mondani, csak késleltetésre, de az is gyógyszer és a nőgyógyász írta fel
2015. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Ma meg is jött, hála Istennek!
2015. márc. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!