Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zuhanyzás után is hamar...

Zuhanyzás után is hamar visszatérő kellemetlen íz "lent". Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A barátom pár hónapja panaszkodott, hogy nem túl jó az ízem ott lent. Az első sokk után elkezdtem vizsgálódni, de nincs folyás, nem táplálkozom máshogy, nem viszket, semmi bajom sincs. Természetesen ezt megerősítendő jártam két, egymástól független magán nőgyógyásznál (a sajátom és egy teljesen új, második vélemény miatt), de minden rendben van, tökéletesen egészséges vagyok.

Nem a folyásomnak van rossz íze, ahogy kitapasztaltuk zuhanyzás után is egyből 10-15 perc után a kis és nagyajkak közötti, illetve a kisajkak közti részek "bepállnak" és tapadós, kicsit érdesebb lesz a felülete savanykás ízzel. A párom szerint pár nyelvcsapás után eltűnik, de engem nagyon zavar. Lecseréltem már a tusfürdőm azóta, mindig ügyelek rá, hogy alaposan megmossam, de nem tudom mi lehet a gond, nagyon ciki az egész...van valami tippetek esetleg, hogy mit ronthatok el?



2015. ápr. 20. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
mindenkinek másmilyen az íze szerintem.. esetleg cigizel, kávézol, alkoholt fogyasztasz? azok ronthatnak az ízén, ellenben az ananász elvileg a nőknél is édesítheti, nem csak a pasiknál :)
2015. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Coslys Bio intim mosakodó gélt, hordj pamut alsóneműt és mosd valami bőrbarát mosószerrel (szerintem legjobb a mosódió.) Lehet, hogy az átlagosnál érzékenyebb az a területed, és könnyen befülled.
2015. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha bepállasz ott,arra nem nagyon van megoldás.max a tevepata bugyik...
2015. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!