Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy mégis terhes...

Lehet, hogy mégis terhes vagyok? 03.22-án együtt voltam a párommal, az óvszer kiszakadt. Ez egy héttel a menzeszem után volt. 03.23-án esemény utáni tablettát vettem be, majd rá kb.5 napra elkezdtem vérezni.

Figyelt kérdés
2 napig rendes vérzés volt, sok és piros, majd néhány napig barnás folyás. Gondolom a tablettától.A rendes menstruációmnak 04.15-én kellett volna megjönnie,de nem jött meg ezért 17-én csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. A menzeszem 19-én vasárnap megjött, olyan mint általában. Nem kevesebb, nem barna, normál vérzés. Már harmadik napja tart,és kezdtem megnyugodni,hogy biztosan nem vagyok terhes. De ma reggel hirtelen megszédültem, kétszer majdnem elájultam, minden elsötétült. A vérnyomásom nagyon alacsony volt. Ezen kívül nincs más tünetem, a melleim meg voltak duzzadva és fájtak a menzesz előtt, de most már olyanok,mint általában. Hozzáteszem,mostanában keveset eszek-iszok mert stresszes vagyok. Szerintetek elképzelhető,hogy mégis terhes vagyok, vagy a stressz "számlájára" írható mindez. Teszteljek mégegyszer?

2015. ápr. 21. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy terhes vagy,de meg is válaszoltad a rosszulléted okát, stresszelsz keveset eszel,keveset iszol, ez utóbbitól a vérnyomás alacsonyabb is szokott lenni ha meg alacsony a vérnyomás gyakran szédül,megszédül elájul az ember, nekem is alapból alacsony a vérnyomásom és gyakran történik ez velem.
2015. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Olvastam,hogy volt olyan akinek negatív volt a teszt,menstruált is,és mégis terhes volt. Ezért vagyok ideges. Megpróbálok többet enni-inni,ma már nagyon odafigyelek rá.
2015. ápr. 21. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen valóban van ilyen is.
2015. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél vitaminokat, mert stresszes időszakon vagy túl. Sok szénsavmentes ásványvizet, teát igyál! Egyél húst, tejtermékeket.
2015. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!