Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafarkfű teát mikor...

A cickafarkfű teát mikor kezdjem le inni?

Figyelt kérdés

Lassan véget ér a menzesz és közvetlenül utána? napi két csésze? éhgyomorra? vagy teljesen mindegy? este pedig akkor amikor már nem eszek utána semmit sem? és kiszámoltam hogy olyan két hétig elég egy dobozzal,és filtereset vettem mert csak az volt.

írjatok

már láttam a többi kérdést ezzel kapcsolatosan ..


2010. febr. 21. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
de mire akarod ezt inni?
2010. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy tudom hogy jót tesz a görcsök ellen rendbeteszi lent a dolgokat szabályozza a ciklust ,meg ha van vmi gyulladás odalent akkor arra is jó.szóval nem hiszem hogy ártana
2010. febr. 21. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A cickafark teáját nem ajánlatos huzamosabb ideig inni.Konkrétan mi a problémád?Ha például menses alatt görcsölsz,akkor előtte 5-6 nappal el kell kezdeni inni,és a menses alatt is inni kell napi 2-3 csészével.

Ha méh vagy petefészek gyulladásod van vagy felfáztál akkor ülőfürdőt kell készíteni.

2010. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

konkrétan hüvelyi folyásra és a ciklus beállítására szeretném inni.

és azt írták hogy erre jó a cickafark

2010. febr. 21. 19:03
 5/7 A kérdező kommentje:

filteressel is lehet ülőfürdőt káészíteni?

hogy kell? leírnád nekem? menniy filtert kell belerakni mennyi vízbe?

2010. febr. 21. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz filteressel is.2 liter vizet forralj fel,adj hozzá 4 filtert,lefedve hagyd állni 10 percig.Add a fürdővízhez,ülj bele,de vigyázz,hogy a szívtájékot ne érje a víz.
2010. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Folyásra hatásosabb a pásztortáska.Keverheted a cickafarkkal is.
2010. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!