Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ott leborotválom mindig...

Ha ott leborotválom mindig kipattog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondoltam már allergiára, vagy esetleg ara, hogy nem megfelelő a borotva mert külön erre a célra nem vettem.

2015. máj. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is a borotvát mindig fertőtleníteni kell mielőtt elkezded a műveletet. Használj borotvagélt. A borotva legyen jó minőségű, szerintem a 4 pengés férfiborotvák a legjobbak. Utána mindig használj bőrfertőtlenítő sprayt is a borotvált területen. Ha így is kipattogsz akkor túl érzékeny a bőröd, ne borotválj ott.
2015. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasznalj habot / kremet, es ha kesz, akkor azonnal testapolozd be vagy valami.
2015. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene borotválnod, csak ollóval rövidre vágnod.

Orvosok többsége szerint is egészségtelen, én orvosom azt mondta, amikor egyszer frissen borotvélva mentem hozzá, hogy látja időm egy részét nőgyógyászati ambulancián szeretném tölteni a borotválkozások okozta fertőzések, szemölcsök, stb. miatt.

2015. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem szárazon kell csinálni.


Én zuhanyzás közben, alaposan behabozva szedem le, úgy megpuhul, és nem nyúzom a bőrt/szőrt.

Utána meg kímélő krém, egy pici.

2015. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!