Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cataflam jo a felfazasra?

Cataflam jo a felfazasra?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A Cataflam fájdalomcsillapító.
2015. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg jó lehet gyulladásokra. De inkább orvost kérdezz.
2015. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es, én is azt akartam irni de betegtájékoztató szerint gyulladásra is jó.
2015. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jó! Tőzegáfonya, sok c vitamin, rengeteg folyadék, hogy jól átmossa a hugyutakat! Ha ez nem segít, akkor sajna antibiotikum kell. Én nagyon felfázós vagyok, háziorvosom nagyon jó szakember, ő először mindig a természetes gyógymódot ajánlja, és csak legvégső esetben írja az antibiotikumot. De én nem várom meg, mindjárt az elején megfogom, amikor egy kicsit is érzem, hogy már csíp, és pisilni kell menni sűrűbben. Így nem is jutok el az antibiotikumig hál istennek.
2015. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én sört szoktam inni. Mivel nem is szeretem, citromosat, az alkoholmenteset. És rengeteg folyadék hogy minél többet tudj pisilni.
2015. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem jó ,mivel inkább szájüregi fájdalomcsillapító .Előbb orvoshoz menj mert egy egyszerű vizeletvizsgálattal megtudják kezdeni a helyes kezelést. A tőzegáfonya kúraszerűen használata lehet inkább megelőzés
2015. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el, felír neked antibiotikumot és attól elmúlik. (majd hüvelyflóra helyre állítót kérj a gyógyszertárban, mert gombád lehet az antibiotikumtól.)
2015. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem arra való. A gyulladást itt a baktériumok okozzák, azokat kell kiirtani antibiotikummal.
2015. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. jún. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!