Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az intimtölcsér nem kamu?...

Az intimtölcsér nem kamu? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni. Minden bemutató videóban pohárba, vagy műanyag modellbe teszik.

De ugye a húsvér nő nem egy műanyag cső. A hüvely annyira tágul, amennyire kell, utána az izmok, szövetek összehúzzák.


A kérdés lényege: bennem nem lesz kerek a tölcsér, hanem lapos. És ha így van, nyilván alig fér bele valami. Oké, hogy kinyitva sok fér bele. De ha nem egy kályhacsőbe teszem...


Jah, és nem egy kályhacsőbe...



2015. máj. 20. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Én pár hete olvastam, és eszembe nem jutott volna megvenni.

Szerintem undorító.

A csapban fogod mosogatni a véres tölcsért? És fertőtleníted, vagy csak elmosod?


Lehet, hogy csak azért, mert nekem kb 1 napig van meg, +2 napig barnázok, de én maradok a tamponnál, meg a tisztasági betétnél.


Amúgy tegyél be egy betétet, és majd kitapasztalod, mennyi fér bele.

2015. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szivacsot próbáltam strand miatt de kiszedni, elmosni aztán visszatenni... Egyszer volt bennem, soha többé.
2015. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem undorító ez a tölcsér. Pénzért se próbálnám ki. És ha felhelyezem, belecsorog szép lassan a vér, aztán ha futok vagy akármit csinálok ott lötyög bent? Vagy ha teszem azt fejen állok? Akkor visszafolyik? :-) :D
2015. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok fejen állni XD

Köszi a kommenteket. Nem gondoltam, hogy ennyi ellenzője van.


Amúgy nekem főleg a strand s lényeg, 2 gyerkőcnek nem mondhatom, hogy elmarad a nyaralás. Nemhogy ki, de be se folyhat semmi. A tampon meg hamar megszívja magát a medence vizével is.

Időzíteni nem tudok, mert kiszámíthatatlan avciklusom.

2015. máj. 20. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én szex boltban vettem szivacsot. Nem tudom milyen a tölcsér de a szivacs csak jobb ahogy képzelem. Mondom nekem is strandra kellett. De ott nagyon nagyon körülményes, egy erős napomon már nem vállalnám be.
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én itt néztem, kíváncsi lettem. Lehet, hogy sokáig bírja, de akkor is sokallom az árát. Plusz nkem is undi az ürítés, mosogatás nyilvános helyen.

[link]

2015. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én 642 Ft-ért rendeltem. Az egy doboz tampon ára.


Amúgy a mosogatásról: ha tampont raksz be, véres lesz a kezed. Azt is csap alatt kell mosni. Akkor már plusz egy kehely nem tesz semmit.

2015. máj. 21. 08:40
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem lesz véres a kezem. Mindig papírral nyúlok hozzá. De egyébként sem ez a része undi, hanem kimenni összeszorított lábakkal kislattyogni a csapig, ott elmosni, ott, ahol más esetleg a fogát mossa, aztán mintha mi sem történt volna, nem is látott volna senki, visszamenni a wc-be.
2015. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rugalmas szilikonból készült tölcsér, és a hüvelyed is rugalmas, tehát ahogy telik, úgy tágulni is fog, el fog férni benne a vér.

Bemutató videókban persze, hogy pohárba vagy műanyag modellbe teszik, most őszintén, te megnéznél egy olyan videót, amiben lekamerázzák, ahogy egy nő feldugja magának?

Aki szerint meg undorító és nem higiénikus, azoknak annyit, hogy egy műanyag palackon vagy egy fémdobozos üdítő dobozán sokkal több baci van, mint egy normálisan rendben tartott intimtölcséren. Ugyanabban a mosdóban, aminél más fogat szokott mosni, én megmosom a kezemet, miután kicseréltem a babám pelenkáját. Szerintem fogmosáskor senki se nyalogatja a mosdót :D Vagy ha igen, na AZ az undorító.

Az összeszorított lábak, nos, ezt nem tudom, más hogy oldja meg, nekem otthon egymás mellett van a wc és a mosdó, szinte fel se kell állnom, nyilvános helyen pedig palackozott vízzel szoktam kimosni bent a vécéfülkében, nem a csapnál, ahol mindenki látja.

2015. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem undorítóbb, mint a tampon. annak a cserélése, az átázott vér tán nem undorító? ezt meg nem kell a nyilvános vécében mosogatni, nem fogja látni senki. a fürdőmben van csap. de ha nem lenne- vizespalack.

és sokkal tovább tart, több fér bele, mint egy tamponba, és nem sérti fel a hüvely belsejét, mikor még nincs folyadék, tehát használhatod menstruáció előtt is, mikor várod, hogy megjöjjön, nem szárítja ki a hüvelyt, a tamponnnal ellentétben.


a kerekség: elvileg forgatni kéne, akkor kinyílik, na ez nekem sose sikerült, csinálj néhány ilyen guggoló mozdulatot (mintha kakilnál...) akkor elvileg kinyílik.


amúgy én első napokban használok hozzá tisztasági betétet, a biztonság kedvéért.

2015. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!