Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyu nőgyogyászhoz akar vinni...

Anyu nőgyogyászhoz akar vinni de nem akarok ka és pont menstruálok Ui. :15éves vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
holnapra van időpontunk 😢😨

2015. jún. 11. 20:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Nogyogyaszati problemeja van, azert vannak nagy fajdalmai?

Ezt leirhatta volna mondjuk, akkor meg jo, hogy el kell mennie orvoshoz! Nem ertem, miert nem lehet erthetoen fogalmazni ha tanacsokra var.

Mindenesetre, Kerdezo, jobbulast es kitartas! Majd irj, hogy hogy vagy es mi volt a baj!!

2015. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakkal nem vizsgálhat meg az orvos,tehát ha te nem vetkőzöl le,nem akarod hogy megvizsgáljon nem nyúlhat hozzád!


A mensikor nagyon sok lánynak görcsöl a hasa,ez nem betegség,ezzel nem kell orvoshoz futni.Ilyenkor nospát kell szedni.



15 éves lánynak ha a havija rendesen megjön és még szűz is nem kell hogy nőgyógyászhoz menjen el.


Ha mégis orvosnál kötsz ki,mindenképpen női orvoshoz(nő előtt mégis csak kevésbbé ciki levetkőzni)menjél és hosszú felsőt vegyél fel(mert ha alul le vetkőzöl akkor az alul picit takar),anyukád meg várjon meg kint a váróba ne menjen be veled.Ez egy intim vizsgálat,amit intimebb beszélgetés az orvossal előz meg már csak azért sem.


Először mindig beszélget,kérdezget az orvos,megkérdezheti az első mensit is hogy mikor volt,mik a problémáid,ha még szűz vagy közölni kell mert ha esetleg meg akar vizsgálni akkor óvatosabb lesz majd.


Sok lányt először ha még szűz van meg sem vizsgál,hanem vérvételre küldi el.

Ha mégis megvizsgál megkér hogy a vizsgálóágyhoz menjél oda,ott alul vetkőzz le(bugyit,nacit le kell venni,zokni maradhat)az ágyra fel kell feküdni,lábakat a lábtartóra tenni,jön az orvos és ha szűz vagy akkor több verzió is lehet hogyan vizsgál meg,vagy simán egy kis pálcikával a hüvelyedbe nyúl és mintát vesz,vagy előbb egy újával a hüvelyedbe nyúl,közben a másik kezével a hasad nyomkodja hogy a méh fekvését kitapintsa és utána kiveszi az ujját a hüvelyedből és egy pálcikával a hvülyedből sejt mintát vesz,vagy a szűzekre is kifejlesztettek kacsát már és mint már leírtam hüvelybe nyúl ujjal,hasat kitapintja,ujjat kihúzza a hülyeből majd a kacsát teszi a hüvelyedbe(ez orvosi eszköz,ennek a fejét szét lehet nyitni,ekkor a hüvely tágabbá válik )és egy kis pálcikával mintát vesz .


de csinálhat hasi uh-t is.



Légy nagylány,határozott és mond meg anyukádnak hogy nem akarsz nőgyógyászhoz menni és nem fogod engedni hogy megvizsgáljon.Ezt tudod tenni.



Na mesélj mi történt?

Volt valami?

2015. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Ezt cáfolom utolso
2015. jún. 12. 22:45
 24/37 A kérdező kommentje:
Le kellett vetkőznöm és nyulkált bennem nagyon sokat
2015. jún. 12. 22:49
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
De jol vagy? Mi volt a baj?
2015. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%
Kamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2015. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Igen jol vagyok és nem kamu
2015. jún. 13. 08:30
 28/37 anonim ***** válasza:
69%
Persze én meg a télapó vagyok. Teljesen ellentmondásosak a mondataid.
2015. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
:(
2015. jún. 13. 20:39
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu kérdés kérdező.


Mert ha te azt mondod hogy nem vetkőzöl le és nem fekszel fel az ágyra akkor senki nem fog téged levetkőztetni és nem csinálhat veled semmit.


Tehát bárki is levetkőztetet téged erőszakkal vagy te magad vetkőztél le?

Ha te magad akkor nincs miről beszélni.



Ha azt mondod nem veszel rajta részt akkor erőszakkal senki nem tehet semmit.


Vagy hogyan zajlott az egész?

Milyen nemű orvoshoz mentél?

Beszélgetett előtte veled az orvos,kérdezgetett e?

Te magad mentél és vetkőztél le alul a vizsgáló

ágynál?

Egyedül mentél be az orvoshoz?

2015. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!