Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hete késik a menstruáció...

Három hete késik a menstruációm, de két tesztet vettem, és mindkettő negatív, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk, csak megszakítással, tudom, hogy felelőtlenség, de most már kár emiatt beszólni nekem, úgyhogy ha egy mód van rá kérlek titeket mellőzzétek ezeket a megjegyzéseket. A kérdés az lenne, hogy lehet-e, hogy téved a teszt, és terhes vagyok, vagy meg fog jönni, csak késik? Ami esetleg közrejátszhat a késésben, hogy az elmúlt egy hónapban sok stressz ért az érettségi miatt, és híztam is. Érdemes elmennem emiatt nőgyógyászhoz, vagy úgyis meg fog jönni?
2015. jún. 24. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Ha a tesztet túl korán csináltad meg, akkor nem úgy mondanám, hogy téved, hanem hogy még nem tudja kimutatni. Hány napos terhességet tud kimutatni a teszt, amit vettél, és hány napos vélhetően a terhesség?


És ugye az ellenőrző csík az látható volt?


Szerintem a tesztek ritkán tévednek egyébként.

2015. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ne aggódj, nekem majdnem 2 hetet késett. azt hittem, már nem is jön meg, de ma megjött. teszt amúgy nekem is negatív lett.

szerintem neked is meg fog, ne izgulj. a stressz meg amúgy is előidézi a késést.

2015. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!