Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralás és menstruálás együtt?

Nyaralás és menstruálás együtt?

Figyelt kérdés
Augusztusba megyünk Horvátországba,le van foglalva a szállás,autó.Viszont én pont abban az egy hétben fogok menstruálni. Eddig életembe 3x strandoltam tamponnal: 2x rossz vége lett,1x pedig azért úsztam meg,mert kicsi voltam,és az össz vérzésem egy teáskanálnyi volt. Nem szeretném kihagyni ezt az élményt,viszont piros csíkot se akarok húzni magam után. Mit fogok csinálni egész nap,ha mindenki fürdik? Megoldható valahogy?

2015. júl. 1. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lett rossz vége a strandolásnak? Átázott? Akkor gyakrabban kell cserélni, akár óránként.
2015. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Rendesen fel volt téve,mert előtte is bennem volt és nem volt semmi rossz jele a dolognak.Nem volt erős a vérzésem,olyan közepes mennyiségű. Olyan volt,mintha víz került volna a hüvelyembe amit felvett a tampon,és ahogy kijöttem,elkezdett a lábamon csorogni az a vizes vér. (bocsi hogy gusztustalan)
2015. júl. 1. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Intimtölcsérrel lehet strandolni. Bár nekem egy menstruáció nem volt elég hozzá, hogy rendesen megtanuljam a használatát, de lehet csak én voltam béna :)
2015. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó jézus,azért ilyen morbid dolgokat nem akarok felnyomkodni :D
2015. júl. 1. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegyél fel kettő tampont, persze a madzagokra figyelj. Plusz egy kis tisztasági betét, ami nem lóg ki a fürdőruhából. Egyszerre ne legyél sokat a vízben, max félórát, aztán napozz egyet, és menj el a mosdóba tömítést cserélni. Vagy csak térdig-combig pancsolj a vízben, és keveset ússz. Egyébként ha már külföldre mentek nyaralni, csinálhatnátok más programot is az egész napos fürdésen kívül. :D

Esetleg ha szedsz fogamzásgátlót, akkor meg tudod oldani, de gondolom nem.

2015. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2 tampon,hogyne :D nem szedek,nem bírja a szervezetem.

Csak az ember nem minden nap lát tengert,így jó volna abba tölteni a heten,mert épületek meg boltok vannak itthon is.

2015. júl. 2. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy feltegyél 2 tampont!

Amúgy meg az intimtölcsért feldugni legfeljebb annyira morbid, mint a tampont, viszont ha jól helyezed fel, ebből garantáltan nem szivárog ki semmi.

2015. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Én soha nem használok tampont. Voltunk 3 éve Horvát-ban nyaralni egy szigeten, a mensim 2 héttel hamarabb jött meg. Nem voltam felkészülve. 3 db. betét volt nálam, a két barátnőmnél meg csak néhány tampon. A második nap jött meg, egy tócsába ébredtem. A három betétet egy óra allatt elhsználtam. Bolt sehol. Aznap hajóskirándulás volt. Nem hagytam ki. Szépen egy kicsi összetürt törölközőtt tettem be, nejlon zacsi, bugyi, még egy bugyi, rövidnaci. Átvészeltem estig. Este a szomszédtoktol kértem kölcsön egy gyerek pelust, eléggé furcsálták de adtak , abban aludtam. Másnap vettem betétet meg vattát, megusztam szárazon.
2015. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!