Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19. Lany szerintetek valtozik...

19. Lany szerintetek valtozik a test?

Figyelt kérdés
19eves lany vagyok. Normalis nemi eletet elek a parommal. Menzeszem elott mindig a mellem feszesebb lesz es megduzzad majd minden bajom lesz. Bar azt vettem eszre hogy elotte hanyinger hasfajas szedules enyhe hasi gorcsok faradtsag van mostanaban elotte. (Menzesz elott) 6 napja elmult a menzeszem rendszeresen jon meg. Parommal gumival es anelkul es szoktuk de az csak kb. 2 perc. Se. Es errol most igyekszunk leszokni... :) Most hogy 6 napja nincs meg a menzeszem a mellem olyan mintha feszesebb maradt volna (ezt a parom is mondta) es nagykn nagyon kicscsit nott. Az lehet hogy az ember ilyenkor valtozik? Hogy no a melle... menstruacio elott rosszabbul van es egyeb..? Errol olvastam hogy valtozunk testileg sokat. En pl vekony alkat vagyok es engem ez meglepedt hogy feszesebb a mellem kicsit. De nem faj meg semmi. Kicsit panikolok. Valakivel volt van ilyen? Koszonom a normalis kerdeseket csak mostanaban kicsit ossze vagyok zavarva.
2015. júl. 2. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is mindig rosszul vagyok olyankor. Szédülök, hányingerem van, stb... Nemrég a mellfeszülést is tapasztaltam, szóval szerintem nincs miért aggódnod. :)
2015. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!