Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mitcsináljak? Nem akarok...

Most mitcsináljak? Nem akarok visszamenni a nőgyógyászhoz. Inkább nézett volna meg akkor -. - (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hiszem hüvelygombáb van.de nem biztos..már 2 éve folyásom van, ami sárga foltot hagy a bugyin. és nemvehetek fel tangát sem, mert átázna a nadrág ami rajtam van . :\ úgyhogy elhasználtam egy canesten combit, de mivel nem hatott, ezért mégegyet. de az sem hatott, és elmentem a nőgyógyászhoz. nem nézett meg, csak láthatlanba felírt egy gyógyszert (amit 10 napig kellett szedni) és azt hittem, hogy attól már elmúlik végre.. ne rosszul hittem :S nem változott semmi..nem akarok visszamenni a nőgyógyászhoz..nincs valami ötletetek?
2010. márc. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj vissza orvoshoz, de ne ahhoz akinél voltál. Látatlanba bármit felírni nagyon gáz. Sárgás folyás 2 éve nem normális dolog kell hogy lásson orvos. Ha a Canestentől sem múlt el, akkor valószínűleg nem is gomba.
2010. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A nőgyógyász nem nézett meg azt jelenti, hogy nem vizsgálta meg ott lent, s csak úgy felírt egy gyógyszert! Basszus!
2010. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy másik nőgyógyászt. Ha büdös neki a munka, akkor hagyd a francba. Ha gombád van, azt mindenképp kezeltetned kell, mert meddőséget is okozhat. Nekem minden hónapban sorozatosan visszajött, akkor múlt el végleg, mikor abbahagytam a tampon használatát!
2010. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
valszeg nem gombád van, gombánál a folyás fehér és túrós. akkor sárgás, ha fertőzésed van. viszont azt tudni kell, h a fehérfolyás bizonyos fehérneműket felvehet sárga színt. de ez nem fertőzés jele. akkor fertőzés, hamár az ami kifolyik a hüvelyedből is sárga. viszont neked ahogy írtad rengeteg a folyásod, mivel alapjáraton a természetes fehérfolyás igen kis mennyiségű és semmiféleképpen sem ázik át miatta a fehérnemű. mindenképpen menj el orvoshoz, akár ugyanahoz, mond meg neki, h nem hatott a gyógyszere és már a combit is próbáltad. ekkor már meg fog vizsgálni. szükséges a vizsgálat, mert 2 éve fertőzéssel élni az nagyon morbid. a nőgyógyászok amúgy gyakran már a leírásból is pontos diagnózis tudnak adni, nemkell úgy lehordani azt aki nem vizsgál meg rögtön. nekem meg valszeg azért nemhatott a gyógyszer, mivel már 2 éve van fertőzésed, az már kicsit komolyabb kezelést igényel.
2010. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!