Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 honapja nem volt mensim,...

5 honapja nem volt mensim, elmentem nogyogyaszoz es adott hormon tablettakat, es most megjott, de valami barna folyadek jon csak es nagyon keves, ez menstruacio vagy mi?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2015. júl. 7. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legbölcsebb dolog hormon tablettákat adni menstruációs problémák megoldására, bár kétségtelenül a legegyszerübb és a leggyorsabban le is rázhat. Megvizsgált legalább, vagy azt sem?
2015. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ultrahangos vizsgalat volt,azt mondta hogy rendben van minden, csak a stressztol maradhatott ki ilyen sokat. Megkerdeztem hogy nem irhat erre valami gyogyszert hogy megjojjon es adott 10 hormontablettat, (2 tabit egy napra) es a 10 tablettatol meg is jott, de alig jon valami, de a hasam az faj!
2015. júl. 8. 10:20
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Meg tudod oldani, hogy orvost válts? Mert ez így nem ér semmit!
2015. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!