Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Debreceni jó...

Ez mi lehet? Debreceni jó gyermek nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

3 napja kezdődött a dolog, a tüneteim pedig hogy a csiklóm kicsit duzzadt, enyhén piros és a környéke viszket és bizsereg.Az elején kicsit szúrt pisilésnél de már nem csak kicsit zavaró.Ezen kívül nem fáj és nem is szúr csak itt van ez az idegesítő viszketés és bitsergés.Nem mindig érzem és nem is olyan nagyon erős de esténként elég zavaró.Anyának nem mondtam el mert nincs valami jó viszonyunk apa meg nem hiszem hogy értene ehhez és amúgy is csak rritkánvan itthon.Nem sűrűn használok idegen WC-t de ha igen akkor se ülök rráaz ülőkére,nemi kapcsolatom sincsen, és piszkos kézzel sose nyúltam a hüvelyemhez, ráadásul fürdőben is már majdnem egy hónapja voltam.Azon gondolkodtam hogy nem lehet köze ahhoz hogy a héten fog megjönni? Vagy valami húgyuti probléma lehet és ne is nőgyógyászhoz menjek? Eléggé megijedtem és eléggé félek a nőgyógyásztól is mert még sose voltam és eléggé szégyellős is vagyok.A szüleimnek nem szivesen mondanám el és ha más megoldás nincs elmegyek nőgyógyászhoz.Tudtok ajánlani Debrecenben egy jó gyermeknőgyógyászt? És feltétlenül szükséges hogy egy szülő elkísérjen vagy mehetek egyedül is?

15/l



2015. júl. 8. 18:09
 1/2 Hanga123 válasza:
Előszőr is ha 18 év alatt vagy tehát KISKORÚ akkor csak szülővel mehetsz. Apukáddal való beszélgetés elkerülését ajánlom mert ő nem volt lány illetve nő igy nem tud jó tanácsot adni. Max hogy menj nőgyógyászhoz az Anyukáddal. Anyukáddal feltétlenül beszélned kell mert ő is volt abban a korban mint most Te. Ezek a tünetek akkor szoktak jelentkezni ha megfáztál de mivel nyár van hát... nem igen gyakori.Csak ha hideg vízben fürdesz stb.. A fürdővel nagyon vigyázz mert rengeteg bacilus ott terjed a vízben. Ez pár napon belül el szokott múlni, ha odafigyelsz a nemi higiéniádra a szappan használata feltétlenül fontos, és azt nem feltételezem hogy elmaradt volna de akkor a szúrás meg szokott jelenni.Ha viszont megerősödött a fájdalom akkor feltétlenül nőgyógyász! És ennek semmi köze a menstruásióhoz! Fertőzéseknél is gyakori de nem a nemi közösülésre gondolok! Hüvely fertőzés stb.
2015. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nincs semmi ilyen tünet úgyhogy várok de ha újra jelentkezik akkor irány a doki.
2015. júl. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!