Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici szintelen holyagok (test...

Pici szintelen holyagok (test szinu) a nemi szerv nyalkahartyajan, mi lehet? Strand utan jott ki.

Figyelt kérdés
Kicsit csip es viszket.
2015. júl. 9. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzés, mutasd meg dokinak.
2015. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat azt gondoltam, h fertozes, remeltem,ennel konkretabbat is tud vki mondani. Mert nem faj, es ha par nap alatt elmulik, akkor nem ulok orakat egy 40 fokos rendeloben.
2015. júl. 9. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezzel pedig el kellene menned a dokihoz.
2015. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát tudod, itt 10-ből 9 kérdésnél ez a válasz, hogy doki, de nem akar az ember minden kis aprósággal orvoshoz menni.

Ha vmi hugyúti fertőzés, és 1 hét alatt elmúlik, akkor minek? Persze ha nem múlik el 2 hét múlva sem, akkor nincs ms választás.

De egyrészt az orvos is akkor rendel, amikor nekem is munkaidő van. Szabit nem adnak így nyár közepén, mert kb. mindenki nyaral, és egyik napról a másikra a legtöbb ember nem kap szabit. A másik, meg ha munkaidő után keresek orvost, az csak egy magánnődoki lesz, aki 10 ezret elkér egy vizsgáltért, az kicsit gáz.

Egyébként meg találkoztam már olyan orvossal, aki a lehető legdrágább kenőcsöt írta fel, még évekkel ezelőtt, mert ügyeleti időben mertem zavarni.

2015. júl. 9. 18:18
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, nem vagyunk orvosok, itt mindenki a tapasztalatai alapján ad tanácsot. Mivel nem látjuk a pi-csádat, ne várjál már diagnózist. Most én mondjam meg neked, hogy ez pinusz vakarintusz és küldjek egy receptet? Egyvalamit tudok, de azt halálbiztosan: nagyritkán elmúlik magától, de nem érdemes megjátszani, mert a tünetek eltűnése utána fertőzés megmaradhat lappangva és szépen megfertőzöl másokat szexuális úton, de elég ha csobbansz egy medencében. én meg nem azért váltom a jegyet a strandra, hogy a te pun.civírusaidban ússzak. Úgyhogy mars orvoshoz.
2015. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy dokihoz be lehet jelentkezni, nem kell órákat ülni egy negyven fokos rendelőben (már nincs is negyven fok), és mások is a munkaidejükben kénytelenek az ilyet megoldani. Sajnos nem vagy egyedül a gonddal, de más nincs.
2015. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Éppen ezt vártam, hogy valaki a TAPASZTALATAI alapján ad tanácsot, mert esetleg járt már így.


Nyilvánvaló, hogy most nem megyek strandra. De más nem ilyen, hisz mégiscsak elkaptam valahogy, azaz más pont lesz*rja, hogy fertőző betegséggel strandol. Szóval hiába vagy ilyen fellengzős és nagyképű, hisz nem is ismersz, úgyis lesz olyan, akitől elkaphatod, mert vannak olyan népcsoportok, akik ezzel nem foglalkoznak.


És senki nem mondta, hogy látnod kellene, amiről írtam, főleg nem ilyen megfogalmazásban, ahogy neked összejött. Az az igazság, hogy ha nem tudod a választ, akkor egész egyszerűen nem muszáj válaszolnod! Senki sem kötelezett rá tudtommal. Akkor írj, ha esetleg jártál már így, vagy hallottál róla, hogy mi az, ami így nézhet ki. A sok okossággal tele a padlás, ennél azért hasznosabb hozzászólásokat is lehet írni!

2015. júl. 10. 08:01
 8/11 anonim ***** válasza:

???

Te érted magad? Hogy én nem tudok válaszolni? Én írtam az első választ. Én minden egyes alkalommal fertőzést kapok, mikor strandra megyek, nekem nem múlik magától. Tessék, itt a tapasztalatom. A stíluson kár fennakadni, nem támadásnak szántam, hanem fel akarlak rázni ebből az apátiából, hogy otthon vakarózol, míg a fertőzés felzabálja az alsó fertályodat. Doki nélkül kvázi megoldhatatlan. Ennél többet mit vársz a kommentelőktől? Egyszerűen nem értelek.

Azt meg ne mondogasd, hogy ne válaszoljak, ha én nem válaszoltam volna, kb nem lenne válasz a kérdésedre.

Szívesen amúgy.

2015. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hólyagok miatt én nem húgyúti dologra gondolnék, inkább valamilyen hüvelyi bakteriális fertőzésre. A hólyag nagyon rossz jel, terjedni fog, ha elhanyagolod, felmehet a méhedig (vagy ha mégis valahogyan húgyútban van a fertőzés, akkor a vesédig). Tényleg nincs más, csak a doki.
2015. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

71%-al ne törődj, agresszív mindentudókkal tele a világ.

Ez sajnos valamiféle fertőzésnek tünik, ami nem valószínű hogy magától (immunrendszeredtől) elmúlik. Nem tudom miúta van, de ha nem múlna el 2-3 hét alatt, vagy rosszabbodna, akkor elmennék orvoshoz.

Mennyi idős vagy? Jártál már nőgyógyásznál, vagy ez lenne az első?

2015. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!