Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok! Volt mar valakinek...

Lanyok! Volt mar valakinek hasonlo?!

Figyelt kérdés
Budos a vizeletem, viszket a huvelyem rettenetesen, csip mikor pisilek, ugy mint amikor felfazunk es van egy kis folyasom, ami nem turos es alig van szaga, ha friss csak akkor van de az sem tul kellemetlen. Segitsetek legyszives!!! Felek, hogy komolyabb a baj. Otletek? Elore is koszonom!
2015. júl. 15. 00:59
 1/6 kittikehh00 válasza:
Nőgyógyász!!
2015. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gomba vagy valami más vírus, ne hagyd elfertőződni, mert akár a termékenységedre is mehet (meddő leszel és nem lehet gyereked) menj nőgyógyászhoz
2015. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem is ajánlatos felkeresni egy nőgyógyászt, biztos ami biztos. jó egészséget!
2015. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, kombinált hugyuti és hüvelyi fertőzésed van.
2015. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Hogyan tudom kezelni es mennyi ido mig elmulik? Vagy menjek mindenkepp orvoshoz vele?
2015. júl. 15. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyászhoz kell ezzel menned, hanem urológushoz, vagy házi orvoshoz. Húgyuti fertőzésed van, antibiotikum kellene rá. Majd ne felejts hüvelyflóra helyreállítót is használni, mert anélkül tényleg gombás is leszel!
2015. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!