Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veletek rosszullét...

Történt már veletek rosszullét, esetleg ájulás kifejezetten a meleg időjárás miatt?

Figyelt kérdés

Feltéve hogy egy ájulás után egyáltalán meg lehet határozni teljesen egyértelműen, hogy mi váltotta ki. :/

21L



2015. júl. 19. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Történt ilyen igen, és kiderült szívbetegségem van. Elegendő folyadékot, magnéziumot kell fogyasztani a megelőzés végett.
2015. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Vashiány + 40 fok + menzesz + csak minimális víz + serdülőkor így együtt. Nem ájultam el de azt hiszem csak azért, mert volt a közelben egy csap.. kis víz után nem is volt semmi bajom.
2015. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez aztán gyilkos kombináció. Talán csak az alacsony vérnyomás hiányzott belőle. :(

2015. júl. 19. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Én minden alkalommal rosszul leszek, amikor kimegyek a napra. Sosem szerettem a nyarat, most már évről évre rosszabbul bírom. Ájulás szerencsére nem volt még, de szerintem át fogom élni azt is. Alacsony a vérnyomásom, én nehezemre esik eleget inni, így predesztinált a rosszullét.
2015. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!