Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgálatra megyek...

Hormonvizsgálatra megyek holnap. Az orvosom azt mondta, hogy akkor kell mennem ha menstruálni kezdek. Ez miért szükséges?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy nem tudom megállapítani, hogy a ciklusom első napja volt e, mert csak nagyon kevés jött, ma pedig szinte semmi, csak azt érzem, hogy feszült vagyok és stresszelek, hogy most elmenjek e, vagy sem. Tudnátok valamit írni, mert tanácstalan vagyok.Nem akarok feleslegesen fizetni, meg utazni. Köszi :)

2015. júl. 21. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert teljesen más a szervezet akkor, amikor menstruáció van, máshogy alakulnak a hormonok, mint mondjuk menzesz után vagy 2 menzesz között.

Viszont ha még nem jött meg rendesen, akkor lehet, hogy nem kéne menned. Szerintem az a biztos, hogy ha felhívod előtte az orvost, hogy mi van és ő majd megmondja, hogy akkor menj, vagy várj még vele.

2015. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Elmentem és azt mondta, hogy megcsináljuk, meg is jött, úgyhogy nem baj, hogy elmentem, most pénteken újra megyek. Ha augusztusba végeztem leírom a tapasztalatim. :)
2015. júl. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!