Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a duci lányokat...

Szerintetek a duci lányokat is szerethetik?

Figyelt kérdés
Én magam is az vagyok, de most ne ilyen zsíros disznókra gondoljatok, hanem olyanokra, akiken van mit fogni, és olyan köztes. 15 éves vagyok 165cm és 72kg az emberek folyton piszkálnak, kinevetnek. Kicsi koromban mikor kivették az orrmandulámat, akkor kezdtem el húsosabb lenni, akkor még 5 évesen nem érdekelt, hogy kamasz koromra hogy fogok kinézni. Nem eszem sokat, szénhidrát mentesen étkezem, sok vizet iszom, és miénk a városi konditerem, ott vagyok mindennap 1 órát. Én teszek érte tényleg, hogy változzak, de akkor miért piszkálnak még mindig? Én nem akartam ilyen lenni, és nem zabálok össze vissza mint a valóban túlsúlyosak. Mindenkivel kedves vagyok, mégis ezt kapom érte.
2015. júl. 25. 02:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ebben a korban még ez a divat hogy kicikizzük a másikat. Semmi baj nincs veled, hogy ilyen a súlyod. Van aki kifejezetten a teltebb idomokat szereti. Szerintem tök rondák az ilyen csont sovány girnyó leányok. Később majd felsőbb iskolákban nem fognak csúfolni meg kinevetni. Addig sajnos nincs más csak hogy eltűröd és nyelsz egy nagyot.
2015. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy szerethetik, nem is kevesen vannak akik nem a csontrakétákért rajonganak.
2015. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!