Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyöblítést hogyan kell...

A hüvelyöblítést hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
A dokimat megkérdeztem és ő azt mondta, hogy havonta egyszer 5napig.De én mindenütt úgy olvastam és úgy hallottam, hogy hetente egyszer,mert a gyakori irrigálás sem jó!Nah most akkor hogyan használjam?Havonta vagy hetente?És naponta akkor 2szer?Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 5. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A hetente egyszer a jó. De tényleg csak egyszer (nem kell napi 2). Ugyanis - ahogy írtad - tényleg nem jó, ha túl gyakran alkalmazza a nő. Többet árt, mint használ. De a heti egy jó lehet, akár joghurtos öblítés, akár vmilyen gyógyszertári szer (én Aquatust használok pl. - a Colpo Cleaner viszont nem jó).
2008. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én colpo cleanert használok.neked az miért nem jó?Mert nekem azt írt fel a doki (jódosat) hüvelygombára,de nem irtott ki és most megint felírt egy kúpot :S akkor azért nem használt mert Colpo???Az Az Aquatus vagy nem tom mi:D milyen?hol lehet beszerezni?
2008. szept. 5. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszont a Colpo a favorit.Heti kétszer,háromszor.Azóta semmi bajom nincs.Előtte mindig volt..
2008. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A colpo clener és társait már nem nagyon lehet kapni elvileg mert visszafertőzést okozhatnak. unios követelmény már az aqua tusos megoldás, ami olyan hogy kapsz egy irrigátor véget, ami eldobhatós és patronok vannak hozzá, ha jól emlékszem, és vhogy a zuhanyhoz kell csatlakoztatni. De én is a colpo-t használom, és forró vizzel szoktam fertőtleniteni.
2008. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


na erre gondoltam szóval ilyen az aqua

2008. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, az előzőt elcsesztem :)
2008. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!