Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy elkapok/tam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Pénteken barnáztam egy picit, de így is bementem fürdeni egy tóba. Szombaton is. Vasárnap dettó. Hétfőn nem volt semmi, fürödtem. Ma meg megvan rendesen, nem erős, elég gyenge és most is fürödtem. Tampont EGYSZER SEM használtam. Aki azzal jön hogy hülye vagyok megérdemlem, kérlek ne iron, mert tudom. De ezen a nyáron most tudtam fürödni csak, nem hagyhattam ki. Tampon me nem volt. Mennyi az esélye hogy elkapok akkor valami fertőzést? Mennyi idő alatt jön ki egy ilyen?

2015. aug. 12. 18:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyépként 11 vagyok, és a távoli rokonoknál voltam, ahol nem lett volna időm elmenni tampont venni, és kértem volna de csak normál volt, ami meg tudom hogy nekem nagy lenne, meg korainak is tartom a tampont
2015. aug. 12. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Majd ha gyereket akarsz felnőttként, és nem jön össze, megtudod.
2015. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. aug. 12. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Menstruáció közben fürödtél egy tóban? Csak gratulálni tudok. Nagyon nagy rá az esély hogy elkaptál egy fertőzést. Én is csak pár évvel vagyok idősebb nálad, mégis tudom hogy ilyet nem szabad csinálni... A méhszáj nyitva van, teljesen szabad az út a kórokozónak.


Egyébként meg elég undorító is hogy belevéreztél a vízbe... te mit szólnál ha valaki vörösre festve a vizet úszna el melletted?

2015. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor jon akkor elo a fertozes? Nem vereztem a toba ahogy gondolod, mert aligha jott ver...
2015. aug. 13. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismetlem, amit nem sikerult meghallanod:

mert a mehszaj ilyenkor nyitva van es egy felszallo fertozes egy eletre tonkretehet!

2015. aug. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!