Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a menstruáciom...

Az normális ha a menstruáciom előtt 3-4-nappal, és utána 3-4-napig, eléggé fáj a hüvelyem szex közbe? Az illat is elég kellemetlen, és olyan mintha égne.

Figyelt kérdés
előfordulhat hogy valami fertőzésem van? milyen gyogyszert vegyek? hüvelygomba elleni valami segitene?
2008. szept. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komolyan hüvelygombára gyanakszol a legokosabb a nőgyógyászt felkeresni ő leveszi a szükséges kenetet a teszthez és az eredmény megnyugtató lesz. A házi tesztek, praktikák (intim mosakodó gél, kamillás ülő fürdő stb.)a legtöbb esetben csak tünet kezelésre jók...de meg ér 1 próbát
2008. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fertőzésed lehet, vagy már annyira szétdugták a puncidat! Gondolom összefekszel mindenhol mindenkivel, és ez lett belőle. Menj el nőgyógyászhoz, ő tud majd segíteni.

Nem lehetsz túl idős, ezért egy jótanácsot fogadj meg tőlem: Te egészséged a legfontosabb a számodra (vagy nem), ezért válogasd meg a kuncsaftokat.

2008. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem össze mindenkivel, egy barátom van, akivel már fél éve együtt vagyok, nem csaltam meg soha, ugyhogy ez nem lehet ok, de al első kommentet köszönöm, ki fogom probálni!
2008. szept. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!