Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vihetek magammal valami...

Vihetek magammal valami "takaró" ruhát nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először nőgyógyászhoz és nagy valószínűséggel farmer lesz rajtam. Gondolom elküld majd a vetkőzőbe és nem igazán szeretnék pucér alsó testtel rohangálni. Ha levetkőztem magamra tehetem mondjuk a hálóingemet vagy valami hasonlót? Ti hogyan szoktátok?
2008. szept. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!vegyél fel egy hosszabb pólót a farmerhoz és akkor semmi gáz nem lesz.A hálóinget felejtsd el.
2008. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én szoknyában megyek azt könnyű felhúzni. Ha nadrág párti vagy akkor kapd fel a szoknyát az öltözöbe:)
2008. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisasbb helyen a vetközöt egy függöny köti össze a vizsgálószékkel így nem kell egy száll semmibe végigvonulni a placcon!
2008. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia én is a szoknyát ajánlanám, vagy abban menj és akkor csak a bugyit kell levetni vagy vidd magaddal és öltözz át, sokan csinálják ezt, mert sok helyen nincs folyosó vagy mi ahogy az előbb írták.
2008. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindig úgy megyek, hogy egy hosszabb póló van rajtam, és olyan cipő, aminek a le- és felhúzásával nem kell sokat kínlódni. Ja,és mindig viszek magammal egy fehér zoknit, amit felveszek a vizsgálóban.
2008. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
... és intim törlőkendővel előtte töröld át magad a wc-ben.
2008. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nálunk is van már olyan privát rendelő, ahol adnak egy egyszer használatos köpenyt, mint Amerikában. Alatta viszont teljesen le kell vetkőzni, de nem zavaró, mert takarva vagy. Sőt, van, ahol papucsot is adnak.
2009. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!