Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo mellett terhesseg?

Fogamzasgatlo mellett terhesseg?

Figyelt kérdés
tegnap dél helyet délután 5 kor vettem be, eddig mindig rendesen szedtem. együtt voltam a barátommal tegnap este. lehetek ettől terhes? a héten kell megjonnie.

2015. aug. 24. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kb. hetente 2-3x este 9-11 helyett reggel 10 körül vettem be, nem lettem terhes a fél év alatt, amíg szedtem.

De ha elolvasod a betegtájékoztatót, az is írja, hogy 12 óra késés belefér és semmi teendő nincs ebben az esetben.

2015. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, ez csak a szerencsén múlt.

Én is úgy szedtem anno, ahogy írod (összevissza), én terhes is lettem. Szóval az a biztos, ha ugyanabban az időben van beszedve. Megtanultam.


Kérdező:

Nem hiszem, hogy ha csak 1 db bogyót szedtél be máskor, akkor terhes leszel. Erre nagyon minimális az esély.

Várd meg, megjön-e. Nekem anno kimaradt a megvonásos vérzés terhesen.

2015. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. várok.
2015. aug. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!