Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hónapja jött meg a menszesze...

6 hónapja jött meg a menszeszem tehát minden hónapban egyszer és ezt megtudnátok válaszolni? ☺

Figyelt kérdés
Minden menszesz idő alatt iszonytosan fáj a hasam és alvadt vér jön és minden nagyon sok vér és mellette ugye az alvadt vér is orvoshoz még nem jutottam el mert nagyon jésőre kaptam az idő pontot de majd októberben megyek de addig még lesz legaláb 2 menszeszem időm és ezalatt a hadfájással és az alvadt vérrel mit kezdjek??? Csak ebben a hónapban szóltam a szüleimnek erről mert azt olvastam amikor elkezdődik ez nirmális de már 6 hónapja tart ez a küszködés
2015. aug. 24. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok vizet igyál, fájdalomcsillapítót is vehetsz be, melegen bugyoláld be a hasad-derekad, nekem ezek váltak be.

Amúgy el kell, hogy keserítselek, teljesen normális, van akinek egész életében iszonyúan fáj, én felnőtt koromig minden hónapban hiányoztam pár napot a suliból, annyira rosszul voltam. Van olyan városi legenda, hogy szülés után elmúlnak a fájdalmak, erre is ismerek ellenpéldát, anyósomnak néha olyan fájdalmai voltak, hogy elájult.

2015. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok vér? Normál betétet milyen időközönként cserélsz?
2015. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nirmál betétet legalább négyszer de így is melátszik a nadrágomon a vér :/
2015. aug. 24. 14:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Négyszer egy nap
2015. aug. 24. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyszer az egyáltalán nem sok. Ha meg átázol, akkor cserélj gyakrabban.
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a 4 tényleg nem számít soknak, de ha átázol, akkor próbáld ki a super betétet.

az 1-es válszolónak írnám, hogy ha valakinek annyira fáj a hasa, hogy elájul, akkor ott már más is lehet a háttérben, valamilyen elváltozás, mert az ájulás már nem normális dolog.

2015. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászokat
2015. aug. 25. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!