Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Ovulációs vérzés...

Ez mi lehet? Ovulációs vérzés vagy valami más?

Figyelt kérdés
Júliusban elvesztettem a szüzességem, a menstruációm idején, majd közvetlen utána feküdtem le a barátommal. (Azóta nem feküdtünk le) MINDIG védekeztünk óvszerrel, az aktus elejétől a végéig. (Illetve ellenőriztük is mindig utólag) Az augusztusi menstruációm megjött, erősségében és hosszában nem volt változás. Ma tojásfehérje szerű folyásra lettem figyelmes, amibe egy nagyon kis mennyiségű vér is keveredett. Ezt az ovuláció okozza, vagy valami más? Ugye nem terhesség? (Ha nem múlna el irány a doki, csak szeretném tudni, hátha mással is előfordult már ovulációs "vérzés")

2015. aug. 27. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
De miért lenne terhesség? A terhességnek egyáltalán nem tünete az, hogy (ráadásul) ovulációkor vérzés legyen. Egyébként nem normális, peteéréskor nincs vérzés, lényegében csak menstruációkor normális, de valószínűleg nincs semmi nagy bajod. Ahogy te is írtad, ha nem múlik el, akkor irány a doki.
2015. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kicsit paranoiás vagyok és felvetődött bennem. Köszönöm a választ! :)
2015. aug. 27. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Rosszul mondja az első, peteéréskor teljesen normális lehet egy kis pecsételő vérzés.
2015. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
3 Ilyen alapon bármikor normális lehet, mert ha van pecsételő vérzésed és nem találnak nálad semmi betegséget, akkor csak rá fognak bólintani, hogy ez nálad normális. Én biztosan kivizsgáltatnám, ha többször is előfordulna, mert mi van ha ciszta, stb. okozza.
2015. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, hatodikán jött meg a menstruációm és nem teljesen rendszeres (előtte tizedikén), tehát szerintem előfordulhat hogy most ovulálok. (Azt olvastam ilyenkor szokott tojásfehérjére hasonlítani a hüvelyváladék)
2015. aug. 27. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdeztem dokim, középidőben az ovuláció okozhat pici vérzést.
2015. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én se a kisujjamból szoptam, hanem az orvosi egyetemen tanultam :D És néha nekem is szokott lenni. Persze mindig van valaki, aki jobban tudja.
2015. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam! :)
2015. aug. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!