Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlot szedek tobb...

Fogamzasgatlot szedek tobb mint egy eve, es mielott nem szedtem,3-5napos volt a menzeszem, most meg 7-8napos. Ez mitol lehet? Mindig azt mondjak, hogy a tabletta szedese ota rovidebb .

Figyelt kérdés
Orvos szerint normalis, meg egyszer mar valtottam tablettat.

2015. aug. 31. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A Te szervezetedben ilyen hatása van. Nekem gyogyival már volt 3 napos mensim is, az átlag 4, max 5 nap. Nem mindenkinek egyforma. De ez tényleg normális.

19L

2015. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na mivel most volt gyógyszertanom és pont erről volt szó, ezért emberi nyelven elmondom: ugye azért szeded a tabikat, mert fenn akarod tartani a véredben lévő hormonszintet. Amikor elkésel a beszedéssel ez rohamosan csökken a kiválasztó funkciók miatt. Nyilván a véred hormonszintje lecsökkent és eltolódott a ciklusod. Nincs gáz. Ne félj. ^^
2015. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!