Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fertőzés vagy...

Mi lehet ez? Fertőzés vagy valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

Egy hete kb, elkezdett több folyásom lenni, szaga nem változott és a színe sem. Meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Helyette ezek a tünetek jelentkeztek:

Több folyás, viszketés, majd napokkal később kis pöttyök(dudorok), amik nagyon csípnek ha bármi hozzáér(pisiléskor a legjobban). Elkezdtem jobban felfigyelni ezekre a tünetekre és nagyon félek mi lehet. Azt olvastam több helyen, hogy felborult odalent a pH egyensúlyom és ha használok intim mosakodót, akkor rendbe jön, sőt anyum is ezt mondta. Viszont 2-3 napja mosakodok vele, a pötty csak több, viszont a viszketés elmúlt és sokkal kevesebb a folyás is.Félek,hogy valami komolyabb és nem akarok nagy bajt..és orvoshoz sem szeretnék elmenni, ha nem muszáj, viszont ha kell, akkor mindenképp felkeresek egyet.. Mi lehet ez? Köszönök előre minden választ!



2015. szept. 6. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben elmennék a dokimhoz.
2015. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem mindig jó intim mosakodót használni.Én abba hagynám ,sőt ha több pötty jött elő így mindenképp.Szerintem menj el gynekológushoz mindenképp!

Szedj probiotikumot (még akkor is ,ha nem szedsz antibiotikumot)valamint tőzegáfonyát.Segíteni fog :)

2015. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!