Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és még mindig...

14 éves vagyok és még mindig nincs meg a menstruáciom ez baj?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj még.Lehet,hogy későn érő tipus vagy.Lehet,hogy 15évesen már megjön.Légy türelmes és használd ki,hogy neked nincs ilyen próblémád :)
2008. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15 és fél voltam mikor először megjött. Azóta iszonyatosan görcsölök minden hónapban, most úgy gondolom ráért volna még, legalább addig se szenvedtem volna. Ennek immár 14 éve. Nyugi, egyszer mindenkinek eljön.:)
2008. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én pedig 12 éves vagyok és nekem már 11 és fél évesen megjött. most azt kívánok, hogy bárcsak olyan szerencsés lennék, mint te!! szóval a lényeg: későn érő típus vagy, és nem baj, hogy még nem menstruálsz!!
2008. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nekem is 14,5 évesen jött meg. Ballagás után egy hónappal. Engem nagyon bántott, hogy az osztályban rajtam kívül már mindenki "nagylány". De aztán rájöttem, hogy felesleges volt annyira várni. Nem olyan nagy buli.
2008. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi.semmi gond.en majdnem 16 voltam mikor megjott.minden baratnom irigyelt...hasznald ki a lehetoseget...de miutan megjott nekem nagyon nagyok a gorcseiim de vannak jo gyogyszerek.
2008. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nekem is voltak ilyen "gondjaim"

de ne aggódj, nem olyan nagy baj,1éven belül úgyis meg fog jönni majd meglátod;)

2008. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat en 16 vagyok es nekem meg nem jott meg es nagyon aggodom mar :(
2010. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!