Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális fogamzásgátló mellett...

Normális fogamzásgátló mellett a hosszan tartó menstruáció?

Figyelt kérdés
Most először kezdtem el egy fogamzásgátlót és a 2.levél közben időben megjött 28 napra és azóta is több mint 2 hete meg van. 2 napja elfogyott a 2.levél gyógyszerem és egy 1 hét szünetet elkezdtem és azóta csak még jobban vérzek. Több helyen olvastam hogy másoknak is tartott ilyen sokáig az első 3 levélnél és azt írták hogy türelemmel kell lenni de azért már mégis zavar és kellemetlen.

2015. szept. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ennyire nem jó ha panaszt okoz. Nálam elejétől fogva szépen rendbe szedte a mensimet a tabletta. Keresd fel a nőgyógyászodat!
2015. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Fájdalomra panaszom nincs. Csak már unom és elég kellemetlen ennyi ideig menstruálni.
2015. szept. 8. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!