Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm,...

Rendszertelen a menstruációm, amivel most megyek nőgyógyászhoz. Nagy eséllyel fogamzásgátlót akar majd felírni nekem?

Figyelt kérdés
Mert én ezt nagyon nem szeretném... hanem azt, hogy hormonvizsgálatra küldjön és vizsgáljon ki normálisan? Vagy ilyen doki manapság ritka, mint a fehér holló. Mindemellett sztem nekem a gyógyszer nem ajánlott, mert magas a koleszterinem és húgysavam, vashiányom van, emellett szinte majdnem minden felmenőmnek volt trombózissal kapcsolatos betegsége, ezért csináltak trombofília vizsgálatot is, de eredménye még nincs.

2015. szept. 14. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Van szád, el tudod mondani neki, hogy azt nem akarsz és kész. Vagy ha felírja, akkor sem kell kiváltani és beszedni. Egyébként magam sem javaslom.

Szerintem menj el nődokihoz, hogy kizárja az organikus eltéréseket, ha nincs gond, akkor pedig fordulj endokrinológushoz, ő jobban ért a hormonokhoz, mint egy nőgyógyász.

2015. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog fogamzásgátlót felírni, ha elmondod, hogy trombózis hajlam van a családban. Ráadásul igaz, hogy ha magas a húgysavad, és a koleszterined, akkor sem ajánlatos szedned. Hormonvizsgálatra fog adni beutalót a laborba.
2015. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!